مدل پارچه مبلی max که در جهان خبر ساز شد

الگوی بافت برای پارچه مبلی max مورد استفاده در مبلمان ضروری است. دو روش اساسی برای بافت پارچه های روکش دار وجود دارد: تخت و پرز. این دو بافت سرآغاز تمام پارچه های مبلمان هستند.

بافت های تخت عبارتند از توید، تویل و ساتن. آنها هیچ توده ای ندارند، اگرچه ممکن است به دلیل اندازه ناهموار نخ های استفاده شده، نرم و پوک باشند.

بافت مسطح اصلی یک نخ ساده است که از نخ های دیگر در زوایای قائم عبور می کند و از روی نخ اول و زیر دوم، روی سوم و غیره می رود. بافت های پرز مخملی، مخملی، پارچه تری، مخمل و مخملی است.

بافت پرز عبارت است از حلقه‌های برآمده، برش‌های بریده شده از پارچه‌های دوتایی و سایر نخ‌ها یا الیاف صاف، که عمداً روی پارچه‌ای تولید می‌شود که سطح پارچه را تشکیل می‌دهد.

تولید کنندگان همچنین از تکنیک های مختلفی برای تقویت ظاهر محصولات مبلمان استفاده می کنند. رنگرزی و چاپ تزئینی، گلدوزی، استفاده از پارچه‌های بافته شده و نبافته در مبلمان از جمله روش‌های رایجی است.

در سال‌های اخیر رواج یافته است. پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی باعث ایجاد بالشتک و همچنین پوشش مبلمان می شوند. به عنوان مثال، طرح اثاثه یا لوازم داخلی ثابت به مبلمان بسته می شود.

در حالی که روکش های شل را می توان به راحتی جدا کردپارچه های مورد استفاده در صنعت اثاثه یا لوازم داخلی یکی از مهم ترین عواملی است که قبل از خرید باید در نظر گرفته شود.

با ساخت پارچه مبل و صندلی برای سال های آینده در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. انتخاب نادرست مواد نیز می تواند منجر به ترک خوردن و تغییر رنگ شود.

پارچه های روکش را می توان جایگزین کرد و روکش کرد، اما انتخاب پارچه های بادوام سرمایه گذاری خوبی است. پارچه هایی با ضریب اصطکاک بالا امکان استفاده از مبلمان را برای سالیان متمادی فراهم می کنند.

مبلمان روکشی که در اتاق نشیمن و اتاق های خانوادگی استفاده می شود نیاز به پارچه های قوی دارد. این مستلزم پوشاندن لباس با مواد محکم و خوش بافت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.